מופע פולק/קאונטרי אמריקאי | מיה יוהנה מנחם עם שי טוחנר ויונתן מילר

מופע של  חומר  מוכר מאוד מהפולק והקאנטרי האמריקאי של שנות השישים, מהקאנטרי, עד לשירים מהג'אנרים האלו מהתקופות האחרונות. 

המופע רץ כבר כמה שנים בכל רחבי הארץ כולל במות גדולות מאוד ופסטיבלים.

המופע מורכב ברובו בשירים ידועים ומוכרים בעיבודים חדשים ומרעננים. השירים ברובם מקפיצים וכוללים קטעים אינסטרומנטאליים ווירטואוזיים.

  

המוזיקאים המשתתפים:

מיה יוהנה מנחם - שירה 

שי טוחנר - גיטרה, מפוחיות, הפקה 

יונתן מילר - נגן רב כלי (כינור, מנדולינה, קלרינט וכו' )

 

 

מיה יוהנה מנחם | זמרת

 

מיה, בעלת שפת אם אנגלית, הנה בוגרת להקת חיל הים בה שירתה כזמרת ובית הספר "רימון" למוזיקה בת זמננו.  מיה שיחקה  בהצגה "ימי שלישי עם מורי" בתיאטרון הקאמרי,   השתתפה במופעים והפקות  מקצועיות שונות,  ביניהם  הצגת הילדים "הנסיך הקטן" עם ניצה שאול באופרה הישראלית, בפסטיבל "קול המוסיקה" בגליל, מופעי מחווה ב"צוותא" ובמקומות יוקרתיים אחרים,  כזמרת מובילה על הבמה הראשית בפסטיבל הבינלאומי סולם יעקב ובפסטיבל הבינלאומי באבו גוש  למוזיקה ווקלית וכמו כן בפסטיבל ישראל.  בין השאר, מיה הופיעה כזמרת במופעי המחווה ללהקות קווין ופינק פלויד של להקת אובלינס (2008-2011) ובמקהלת הגוספל  של איריס ועופר פורטוגלי (2007-2010).

 

ב- 2008 הקליטה מיה את שירה של שמרית אור "זו הייתה אהבה נהדרת" אשר שוחרר באלבום אוסף מיוחד של אור: "עוד תראי את הדרך". 

בשנים האחרונות מיה מופיעה  על הבמות הגדולות והחשובות ברחבי הארץ בליווי הגיטריסט הוותיק שי טוחנר  ובלווית מוזיקאים נוספים במופעי מחווה לפולק,  מסורתי ובן זמננו, קאונטרי ומוסיקה אירית ואוסטרלית. מיה הוציאה שני אלבומים בליווי טוחנר, "From London to Melbourne"- מחווה ללהקת "המשחרים" (2011)  ו "Ain't Going Nowhere"- מחווה ללאונרד כהן ובוב דילן (2012). כמו כן, עובדת על חומרים מקוריים פרי עטה.

 

 

שי טוחנר

 

ידוע בארץ ובעולם בהתמחותו העמוקה בתחום מוזיקת הפולק על גווניה האמריקאיים והקלטיים.במהלך השנים ניגן שי בלהקות שונות, בין השאר בלהקת הפונדקאים, להקת דרכים כפריות ולהקת סינרגיה קלטית. כן ניגן שי במשך שנים רבות ושיתף פעולה עם אמנים ידועים כמו שולי נתן, סוזי מילר, רוחמה רז ועוד.שי ניגן שנים רבות גם בבריטניה עם אמנים שונים, הופיע איתם בכל רחבי בריטניה כולל בפסטיבלים גדולים ואולמות יוקרתיים והקליט איתם.שי ידוע בנגינתו הייחודית על גיטרה אקוסטית, מפוחיות ובנגו 5 מיתרים אמריקאי.בשנים האחרונות השתתף שי במספר אלבומי פולק שיצאו בארץ כמפיק וכנגן וכן ניגן באלבומים לא מעטים של מוזיקאים ישראלים בכלים בהם הוא מתמחה. שי מרבה להופיע עם הרכביו השונים באופן סדיר בכל רחבי הארץ.

 

 

יונתן מילר

 

נגן רב כלי ווירטואוז שחזר לארץ מארצות הברית והתפרסם כשניגן שנים רבות עם שי טוחנר בלהקת הפונדקאים , וכן עם שלישיית כמו צועני והופה היי. יונתן מנגן על כינור, מנדולינה, קלרינט, חלילים, מפוחיות וכלים נוספים וניגן במהלך הקריירה שלו עם אמנים מפורסמים בארץ ובעולם.

להזמנות:

050-5304210

050-5304210

אביבה רוזנפלד | ערבי שירה בציבור
התאנה 27 רעננה
טל. 050-5304210
משרד: 09-7741275

פקס: 077-7080207

aviva.hafakot@gmail.com

שולי נתן | דורון מזר |