דיווה – נשים ונוצות בתחרות האירוויזיון​

אלון אמיר ולהקת סקסטה בהרצאה מרתקת ומשעשעת על הזמרות הגדולות והאמיצות שעזרו לעצב את העולם שאנו מכירים, מתובלת במוסיקה טובה

 

דנה אינטרנשיונל, קונצי'טה וורסט, אילנית, אחינועם ניני ומירה עווד, שירי מיימון, סלין דיון וריטה הן רק חלק קטן מאוד מנשים גדולות מהחיים שלקחו חלק בתחרות האירוויזיון ושינו את חוקי המשחק! 

 

תחרות האירוויזיון היא אחד המקומות היחידים בו נשים מובילות את טבלת הזוכות, ואם זה לא מספיק – רוסלאנה האוקראינית זכתה במושב בפרלמנט בעקבות זכייתה בתחרות, דנה אינטרנשיונל שינתה את האופן שבו אנשים ראו את ישראל בעולם, אילנית עלתה על במת האירוויזיון למרות איומים על חייה, נגד קונצ'יטה וורסט יצא באופן אישי ולדימיר פוטין וגם לאחינועם ניני ומירה עווד לא היו חיים קלים בעקבות השתתפותן בתחרות הזמר האירופאית.

 

הרצאה משעשעת ומעוררת השראה על נשים באירוויזיון והמהפכים הגדולים שהן יצרו בעקבות התחרות, מה שמוכיח שלא רק פוליטיקאיות יכולות לעשות שינוי!

 

אלון אמיר לקח חלק במספר רב של תחרויות אירוויזיון. הוא שימש כדובר המשלחת הישראלית (2009, 2012, 2013 ו- 2016), דובר המשלחת הסלובקית (2011) והבלרוסית (2005). כמו כן הוא שימש כשופט בינלאומי פעמים רבות בקדמי האירוויזיון בשבדיה, במלטה, באסטוניה, בבולגריה, בנורווגיה ובפינלנד. בשנת 2017 יצא ספרו 'שלוש דקות של נצח', המבוסס על חוויותיו בתחרות האירוויזיון, ובמרץ 2018 הספר ייצא באנגלית בכל רחבי אירופה ואוסטרליה.

 

בנות להקת סקסטה המופיעות כבר 40 שנה ביחד, ישוחחו עם אלון על הזכות להיות בהרכב נשי, מה הוא הסוד לחברות ארוכת שנים המשולבת עם עבודה, התגברות על חילוקי דעות ומשברים, ויתור על האגו וישירו את מיטב להיטיהן: 

אני עושה לי מנגינות, נולדתי לשלום, סינדרלה, ימים טובים, הדודאים, ילד ושמו סתיו ואחרים. 

להזמנות:

050-5304210

050-5304210