תמי בן גדעון

הרצאות לקבוצות(במגזר העסקי והפרטי) עם תמי בן-גדעון

ההרצאות של תמי חווייתיות באופן מיוחד, המשתתפים מרותקים לאורך כל המפגש,

יוצאים עם תחושת התלהבות וסיפוק גבוהה ועם טעם של עוד...

לתיאום והזמנת הרצאות: 050-5304210

 

סודו של המיתוג האישי ככלי להצלחה בחייך

במהלך ההרצאה החווייתית וההתנסותית נתמקד במיתוג האישי, המבטא את תמצית הערכים, האמונות, הניסיון, הידע וההשכלה, הכישרונות, יכולת המנהיגות, הכישורים החברתיים והבחירות האישיות שלנו כבני אדם בעידן העכשווי. מטרת ההרצאה להעניק לכל אחד ואחת מהמשתתפים השראה וכלים מעשיים לשיפור יכולות אישיות בכל תחומי החיים. התהליך מתבצע באמצעות שיטת A.C.M., שיטה חדשנית וייחודית שפיתחה בן גדעון לאבחון, להעצמה ולמיתוג אישי, עסקי וארגוני.

 

מה המשותף בין פוליטיקאי, קוטג' ואינטימיות?

את התשובה לשאלה זו ועוד הרבה הפתעות נקבל תוך כדי הרצאה מרתקת על התקשורת בעידן הניו-מדיה. בעידן זה קשה לעשות את ההבחנה בין מידע אמיתי לבידור טלוויזיוני וגם הפוליטיקאים הותיקים הופכים לנגד עינינו לשחקנים מרכזיים במעין אופרת סבון ארצית וגלובלית החושפים בפנינו את הצד האחורי של חייהם. ההרצאה מלווה במצגות וקטעי וידיאו מובחרים.

 

בכוח המחשבה- טיפים ליצירת מציאות טובה יותר

חשיבה חיובית היא המפתח לשמחה, להצלחה ולאיכות החיים שלנו. מטרת ההרצאה להעניק לכל אחד מהמשתתפים "כלים" לפיתוח צורת חשיבה אופטימית ולהתמודדות עם לחצי התפקוד היומיומיים בעזרת התנסות חווייתית והפעלה, שימוש בדמיון, יכולת חשיבה יצירתית וסידרת תרגילים וטכניקות מקוריות, פשוטות וקלות ליישום, המבטיחות שיפור משמעותי בהרגשתנו ובאיכות חיינו. בסדנה נבין מהי חשיבה חיובית, נלמד לראות את הכוס המלאה, להתחבר לשמחה בכל רגע נתון, להתמודד במצבי לחץ ופגיעה, להוציא את כל ה"לא בסדר" מהחיים, להירגע וליצור שלווה פנימית  ולממש את רצונותינו בכוח המחשבה.

 

פענוח חלומות בשיטת 10 השלבים

החלום הוא תופעה אוניברסאלית ובכל התקופות בהיסטוריה האנושית עסקו בני האדם בפענוחם. לעיתים החלום הוא מעין השתקפות של מצבים בחיים ולפעמים מתגלים בו פתרונות אשר בהקיץ מחפשים אחריהם זמן רב. בהרצאה חווייתית זו נלמד את תהליך פתירת החלומות האישיים שלנו בשיטת 10 השלבים אותה פיתחה בן גדעון, נכוון את עצמנו ליצירת חלומות בהתאם לצרכים ולבקשות האישיות שלנו, נפרש בדרך האסוציאציה החופשית את משמעות חלומותינו, ונבדוק את הגבול הסמוי בין המציאות לעולם החלומות. כל אחד מהמשתתפים יקבל דף הנחיות של עשרת השלבים לשימושו הפרטי.

 

על המרצה

 

יועצת ומומחית למיתוג אישי וארגוני ולשימור טאלנטים בארגונים, CEO ומפתחת שיטת A.C.M.- שיטה להעצמה ולמיתוג של פרטים, עסקים וארגונים.

בן גדעון בעלת תואר ראשון (B.Des.) בתקשורת חזותית, תואר שני (M.A.) בתקשורת פוליטית ומדעי המדינה (בימים אלו בעיצומו של מחקר טרום דוקטורט) ובוגרת קורס דירקטורים מאוניברסיטת בר אילן.

בן גדעון הקימה וניהלה את משרד הפרסום "קריאטיב" ומיתגה חברות וארגונים מובילים בישראל (קודאק, סולל בונה, ויטאמד, IACP, מכללת עמק יזרעאל, בית החולים פלימן, אמנויות קיסריה, מלון חוף התמרים עכו, עיריית חיפה, ועוד). כיום משמשת כיועצת למנכ"לים, בונה ומנחה תכניות לפיתוח ולהדרכת מנהלים בשיטתה ומאבחנת במודל האבחון הדו-שלבי מועמדים מובילים לשיבוץ בתפקידי ניהול בכירים.

במקביל בן גדעון יועצת ומרצה של משרד הכלכלה להקמה, לניהול ולשיווק עסקים קטנים ובינוניים, מרצה ומנחה קורסים להעצמה ולמנהיגות נשים בתוכניות של משרד ראש הממשלה ונציבות המדינה (מנהלת קשרי הכנסת של עמותת "פנים חדשות"- פרלמנט נשים ישראליות מנהיגות בשנת 2017, יועצת המיתוג של קרן גרין שנבחרה לראשות המועצה המקומית קדימה-צורן בשנת 2018), יועצת לפיתוח קריירה לסטודנטים ולבוגרי אקדמיה ומכללות וכותבת ספרי הדרכה להעצמה אישית וארגונית.

בן גדעון חברה באיגוד האמריקאי לאיכות ASQ ומרצה בתחום איכות ההון האנושי.

להזמנות:

050-5304210

050-5304210