050-5304210

שירה בציבור בשביל הנפש

החיים שאנו חיים בחברה המערבית הם מאוד לחוצים, עמוסים, מלאי יעדים, דאגות ומעמסות נפשיות. לכן, כל אחד מאיתנו צריך למצוא את הדבר שמרגיע את הנפש, מוריד את הטונים ומאפשר טעינה מחדש של אנרגיות וכוחות.
 
עבור אנשים רבים שירה בציבור היא הפעולה שמאזנת את כל הכעסים, הלחצים והדאגות ופשוט משחררת אותם החוצה. לפעולת השירה בציבור יש אפקט משחרר, אפקט של סולידריות, חמימות ומשפחתיות שעושה טוב לנשמה.
 
קבוצות מאורגנות
כיום יש הרבה יותר מודעות לכל התחום של שירה בציבור. כמעט בכל עיר גדולה ואף בכפרים, קיבוצים ומושבים ניתן למצוא קבוצות מאורגנות של שירה בציבור. הקבוצות הללו נפגשות אחת לשבוע, שבועיים בימים קבועים ובאמצעות מנחה שמעבירה את הערב, שרים, משתחררים ונהנים יחדיו.
 
העובדה שיש מסגרת קבועה שניתן להגיע אליה מידי שבוע, יוצרת מחויבות אצל האנשים בקבוצה, יוצרת חברויות ובעצם הקבוצה הופכת להיות מעין משפחה קטנה שחולקת יחדיו כמה שעות של חוויה משותפת ומהנה.
 
לפרטים בדף הבית לחצו
 
לא לזמרים בלבד
ישנה תפיסה מוטעית ששירה בציבור מיועדת אך ורק לאנשים שיודעים לשיר. אולם זהו דבר שכלל אינו נכון. שירה בציבור, כשמה כן היא מיועדת לציבור כולו. כל מי שחפץ לשיר, לפרוק אנרגיות ולחוש אווירה של משפחתיות ואחווה, מוזמן לבוא ולשיר יחדיו. כאמור, יש אפקט מאוד משחרר בשירה יחד עם אנשים אחרים ולכן מומלץ לכל חובבי השירה והמוזיקה למצוא לעצמם קבוצה שכזו בה הם יוכלו להתמיד וזה יהיה מקום המפלט שלהם מהמולת היום ולחצי החיים.
 
שלל סגנונות
אין רק סגנון אחד של מוזיקה אותו שרים בשירה בציבור. כל סוגי השירים נכללים בפעילות זו, החל משירים בלועזית, שירי שנות ה-70, קלאסיקות ישראליות, שירי ארץ ישראל היפה, שירי שלמה ארצי ושירים מודרניים. כל שתעלו על דעתכם ניתן להכליל תחת שירה בציבור.
 
עכשיו כל שנותר לכם הוא למצוא את הקבוצה הקרובה למקום מגורכם המתאימה לכם מבחינת ימים ושעות וכן מבחינת סגנון המוזיקה, ופשוט לשיר בקולי קולות. אף אחד לא ישפוט אתכם או יבקר אתכם על איכות השירה שלכם, אז תבואו בלי חששות ועכבות- פשוט תשירו!
 
לקריאה נוספת: שירה בציבור